Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Újabb kiemelkedő sportsiker

2009.01.22

Pest megye legjobb csapatai közé való jutás volt a tét, a csömöri sportcsarnokban megrendezett teremfoci területi döntőben. Iskolánk II. korcsoportos (1998-99-es születésűek) labdarúgói mellett Gödöllő és Galgahévíz legjobbjai vettek részt ezen a megmérettetésen. Az első meccsen Gödöllő, kicsit ránk ijesztve 8:0-ra kiütötte a galgahévizi csapatot, így nyugodtan várhatták a csapatunk elleni mérkőzést. A galgahévizieket mi is elintéztük, igaz csak 3:0 arányban, ami azt jelentette, hogy az első hely megszerzéséért a gödöllőieket is le kellett volna győznünk. Sajnos ez nem sikerült, hiába múlták felül a fiúk önmagukat, hajtottak és küzdöttek végig, csak 1:1-es döntetlenre futotta erejükből a nagyon jó képességű ellenféllel szemben. A megyei döntőbe tehát jobb gólkülönbséggel a Gödöllő csapata jutott.