Tanévzáró

2012.06.25

Az idei nyár eddigi legmelegebb napjának délutánján megtelt a Sportcsarnok diákokkal, szülőkkel.

Tóth Gábor igazgató úr elmondta, hogy egy eseményekben és eredményekben gazdag év van mögöttünk.

Több mint 21 tanulmányi versenyen indultak tanulóink, és ezeken a versenyeken számos, igen előkelő helyezéssel öregbítették iskolánk hírnevét. Ugyanakkor a körzeti sportversenyeken is nagyon sok szép eredmény született sportolóink jóvoltából.

A legjobb tanulók oklevél és könyvjutalomban részesültek eredményeik elismeréseként.

Kiosztásra került két díj: a "Példamutató osztály" díja melyet a 6. osztály kapott, illetve az egész évet átölelő programokat összesítő "Papp Károly - díj" amelyet összesített eredmények alapján a 7. osztály nyert el.

Az elért szép eredményekhez gratulálunk!

Aktív pihenésben gazdag nyári szünetet kívánunk!

vakacio.jpg