Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Pintér Andrea sikere a Ki mit tud?-on

2012.03.13

A Nagykátai Művelődési Központ hetedik alkalommal rendezte meg nagykátai és térségi fiatalok és idősebbek részére a KI MIT TUD? vetélkedőt. Vers-próza-mesemondás kategóriában, a 11-14 évesek között Pintér Andrea az első helyen végzett.

Nagy örömünkre szolgál, hogy iskolánk 6. osztályos tanulója Nagykátán újra szép sikert ért el.
Vers kategóriában Márai Sándor: Mennyből az angyal… című költeményével indult. A teremben ülők néma csendben hallgatták a szavalatot. A vers keltette hangulat megindította a nézőket, sőt a zsűritagok közül néhányan könnyeikkel küszködtek.
A szavalat után méltatták már-már korát meghazudtoló előadáskészségét, tiszta szép hangját, hibátlan artikulációját, a verssel együtt élő arcjátékát. Nem okozott túl nagy fejtörést a zsűrinek, hogy kinek ítéljék az első helyezést.
Gratulálunk Andikának, és kívánunk neki a jövőben további szép sikereket.