Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Nagyon szép siker a kézilabda körzeti döntőben!

2012.02.23

A III. korcsoportos (1999-2000.) leány kézilabda csapatunk a Kókán megrendezett körzeti döntőben a megjelent 4 csapat közül az igen előkelő II. helyen végzett. Az ezüstéremért nagyon szoros csatákat kellett vívniuk a lányoknak. Mindkét győzelmük nagy eredménynek számít, mivel Kóka és Tápiószentmárton csapatai évek óta előttünk végeztek a versenyeken. A Kóka elleni mérkőzésen végig fej-fej mellett haladtak a csapatok, de az egy gólos félidei előnyt sikerült megőrizni, így 12-11 arányban legyőztük a nagyon jól felkészített kókai lányokat. A győzelem nagy erőt és lendületet adott a lányoknak a következő mérkőzéshez. A tavalyi döntőben még 1 góllal alul maradtunk a tápiószentmártoni csapattal szemben, most viszont nagyon szép támadó játékkal 13-10 arányban győzni tudtunk. A csapat legtöbb gólját Sári Réka és Pintér Andrea szerezte. Kiemelkedő játékot nyújtott a kapuban Tóth Enikő. Így a Tápiószele csapata mögött az ezüstérmet szerezték meg a lányok, mivel a Budapest Bajnokságban kiválóan szereplő Tápiószele csapata mindhárom ellenfelét fölényesen legyőzte.

A torna végeredménye: I. Tápiószele, II. Tápióság, III. Kóka, IV. Tápiószentmárton
A csapat tagjai: Agócs Flóra, Csesznyik Vivien, Dénes Szimonetta, Hegedűs Viktória, Horváth Orsolya, Inoka Anna, Kocsis Blanka, Kun Csenge, Pintér Andrea, Pogány Izabella, Sári Réka, Tóth Enikő.
Gratulálunk a szép eredményhez és sok sikert kívánunk a további versenyzéshez!