Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Madárbarát kert - A tartós fagyok beköszöntével "hivatalosan" is elkezdődik a 2013/2014-es madáretetési szezon

2013.12.06

 

A tartós fagyok beköszöntével "hivatalosan" is elkezdődik a 2013/2014-es madáretetési szezon

Bár a téli madáretetésnek nincs hivatalos vagy éppen konkrét dátumhoz kötött kezdete, Magyarországon az énekesmadarak etetése hagyományosan az állandósuló éjszakai mínuszokkal kezdődik. Idén november utolsó hetében megérkezik a tél, ezért a  madárbarátok tájékozódásának megkönnyítése érdekében az alábbiakban összefoglaljuk a madáretetéssel kapcsolatos legfontosabb és legérdekesebb ismereteket. 

 

Amennyiben Önt részletesen érdekli valamelyik téma, csak kattintson a kékkel kijelölt aktív címre és máris megnyílik a kívánt oldal linkje! 

 

http://mme.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2235