Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Ismét kiválóan szerepeltek diákjaink!

2013.04.26

Körzeti szavalóverseny Nagykátán

 

Április 11-én hagyományosan megrendezték Nagykátán a körzeti szavalóversenyt.

A Magyar Költészet Napján számos diák gyűlt össze a környék iskoláiból. A legjobbak versenyében iskolánkat hat tanuló képviselte, akik a helyi fordulót megnyerték. 1-2. korosztályból: Józsa Gréta Kata, 3-4. korosztályból: Bekech Tamás és Tóth Eszter, 5-6. korosztályból: Vinacsek Ivett, 7-8. korosztályból: Pintér Andrea és Sári Réka. Hosszas tanácskozás után a zsűri számunkra örömteli döntést hozott. Tóth Eszter 2. helyezett lett, Pintér Andrea pedig 1. helyezést ért el, így meghívást kapott az Pest Megyei Közművelődési Intézet által szervezett megyei döntőre. A zsűri kiemelte Andi kivételes tehetségét, nagyszerű előadókészségét. Reméljük, hogy a döntőben is hasonló szép helyezést ér el. Szorítunk neki és gratulálunk minden résztvevő gyermeknek.

Pedagógusainknak köszönjük a felkészítő munkát.

 

Járási vers- és prózamondó verseny 2013. április