Iskolánk 5. osztályos csapata nyerte a kerékpáros versenynapot!

2011.10.16

Iskolánk 4 csapattal, azaz 48 tanulóval vesz részt a rendezvénysorozaton. Ez a részvételi arány a legaktívabb iskolák közé sorol minket, mivel a felsős tanulók közel 50%-a benevezett.

2011. október 15-én, szombaton, a kerékpáros túra a reggeli fagyban indult. Minden tanuló megkülönböztető mellényt kapott és egy óra alatt a célállomásra érkezett. A Váci Mihály Általános Iskola udvarán három ügyességi feladat és két elméleti próba várt rájuk. Mind a 4 csapatunk nagy lelkesedéssel hajtotta végre a feladatokat.
Nagy örömünkre a „Zöld banda” nevű csapatunk összetettben az 1. helyen zárta a napi versengést. Jutalmul a gödöllői kalandparkba nyertek belépőjegyeket.
Köszönjük szépen a szülők segítségét: Köcze Ildikónak és Horváth Istvánnénak a kerékpáros kíséretet, Józsáné Pap Katalinnak, Tóth Ferencnek és Józsa Eleknek az autós felvezetést és biztosítást.
Köszönöm szépen a kísérő tanárok munkáját: Lesták Erzsébetnek, Némethné Buzás Ildikónak és Udvari Istvánnak.

Tóth Gábor igazgató

Képek itt