Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Hírek a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei döntőjéről

2014.04.11

2014. április 5-én vettek részt a 8. osztályos tanulók a verseny megyei döntőjén Biatorbágyon.

A gyerekek keményen dolgoztak a felkészülés során, hiszen minden délután feladatlapokat töltöttek ki, amely két részből állt. 60 perc állt a rendelkezésükre egy helyesírási totó és egy tollbamondás megírására. A kérdéseket a magyar helyesírás szabályzatából állították össze.

A munkájuk meghozta a várt sikert, hiszen a első 10 helyezett között két tanulónk neve is szerepel. Kun Bence 7., Sári Réka pedig 8. helyen végzett. Nyeste Zsolt, Inoka Anna és Pintér Andrea is szép eredményt értek el..


Gratulálunk a szép eredményekhez! Köszönjük a felkészítő munkát Tóthné Ónody Nóra tanárnőnek.