A Tápió-menti Kvízfesztivál egyik elődöntőjének helyszíne volt iskolánk

2014.04.01

2014. március 28-án a Tápió-menti Kvízfesztivál egyik elődöntőjének helyszíne volt iskolánk.

A tápióbicskei Földvári Károly Általános Iskola és a Pándi Általános Iskola csapatait láthattuk vendégül.

A verseny szervezője és játékvezetője a program megálmodója Dr. Dusek László tanár úr volt.

A verseny egy ún. nyomógombos kvízjáték. Érdekes, szórkoztató módja a tanulásnak. A tantárgyakhoz kapcsolódó kérdések mellett a Tápió-menti településekről is számot kellett adniuk a tanulóknak, hiszen minden csoportnak jutott a régiónkat érintő kérdésekből.

A gyerekek felkészülést Némethné Buzás Ildikó tanárnő segítette. Köszönjük a munkáját!

Iskolánk három csapata:

Inoka Anna (8.o.), Sári Réka (8.o.), Horváth Zoltán (7.o.)

Kun Bence (8.o.), Berényi Krisztián (8.o.), Kun Noel (8.o.)

Józsa Elek (7.o.), Pogány Izabella (7.o.), Lengyel Zsolt (7.o)

Nagy örömünkre az Inoka Anna, Sári Réka és Horváth Zoltán alkotta csapatunk 21 pontot szerezve továbbjutott a döntőbe, melyet 2014. április 26-án tartanak Tápiószentmártonban.

Gratulálunk a szép eredményhez! Jó felkészülést és sikeres versenyzést kívánunk!