Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2012. augusztus 6 - 10-ig kézműves hét volt az iskolában

2012.08.12

Augusztus első hetében – hagyományainkhoz híven – ismét megrendezésre került az ingyenes kézműves hét.

A Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat munkatársai és az iskola pedagógusai  a hét minden napján várták a gyerekeket.

Minden nap más kézműves technikával ismerkedhettek meg az érdeklődő gyerekek. Volt szövés, gyöngyfűzés, só liszt gyurma figurák készítése, nemezelés, gyönyörű papírvirágok és vasalható gyöngyökből szép képek készültek. Mindenki talált kézügyességének megfelelő feladatot.

Pénteken viszont már a szabad ég alatt, egy kis mozgással zártuk a hetet. Az iskola szép parkjában a gyerekek focizhattak, labdázhattak, bújócskázhattak, rajzolhattak a bitumen pálya aszfaltjára. A Családsegítő szolgálat új munkatársa, Rita néni jóvoltából megismerkedhettünk a petáng  játék rejtelmeivel.

Köszönjük szépen a sok segítséget a Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat munkatársainak: Bánfi Elvirának, Prepok Ritánk és Reguliné Tajti Juditnak.

Jövőre veletek ugyanitt

 

 

100_7899.jpg

 

További képek megtekinthetőek itt:

picasaweb.google.com/105276767707126178095/KezmuvesFoglalkozasAzIskolaban2012080610

 

 

 

 

A mappában található képek előnézete Kézműves hét 2012. 08. 06 - 10.